Marzec w kinie

Zapraszamy do przejrzenia wraz z nami, co oferuje nam marzec w kinie.

Filmowy marzec

9 marca

Wieczór gier, reż. J. F. Daley, J. Goldstein

Ciekawie zapowiadająca się komedia. Grupa lubiących kryminalne zabawy przyjaciół spotyka się po raz kolejny, gdy jedno z nich zostaje porwane. Nikt nie wie, gdzie kończy się granica gry, a zaczyna realna sprawa.

15 marca

Pitbull. Ostatni pies, reż. Władysław Pasikowski

Reżyser Psów przejął kontrolę nad najgłośniejszą serią w polskim kinie ostatnich lat. W kolejnej odsłonie cyklu o polskiej mafii wystąpią m. in. Marcin Dorociński, Doda i Cezary Pazura.

16 marca

W czterech ścianach życia, reż. Philippe Van Leeuw

Oryginalny tytuł dzieła – Insyriated – nieco więcej mówi o jego tematyce. Podczas wojny w Syrii rodzina i grupa sąsiadów zostaje odcięta od świata i stara się przeżyć kryzys mimo powszechnej dezinformacji, braku wody i permanentnego stanu napięcia.

filmowy marzec

Plakat filmu
materiały dystrybutora

23 marca

Wieża. Jasny dzień, reż. Jagoda Szelc

Pełnometrażowy debiut reżyserski. Na parę dni przed uroczystością Komunii Świętej małżeństwo z kilkuletnim dzieckiem odwiedza niecodzienny gość: niewidziana przez rodzinę od lat młodsza siostra kobiety, która jest biologiczną matką dziewczynki. Czy będzie starała się odzyskać dziecko? Rodzinie jej zachowanie wydaje się co raz bardziej dziwne. Wokół także dochodzi do wydarzeń, które trudno wyjaśnić.

źródło: Against Gravity

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Free apk download Free pdf download