Najciekawsze premiery listopada

Nowy film Gibsona czy opowieść z uniwersum Harry’ego Pottera – na co iść do kina w listopadzie?

 

4 listopada

Jestem mordercą, reż. Maciej Pieprzyca

Oparta na faktach historia śledztwa w sprawie seryjnego mordercy, który terroryzował Polskę w latach siedemdziesiątych. W obsadzie filmu plejada gwiazd: Mirosław Haniszewski, Arkadiusz Jakubik, Agata Kulesza, Michał Żuławski, Piotr Adamczyk, Magdalena PopławskaJestem mordercą-plakat

 

Przełęcz ocalonych, reż. Mel Gibson

Film historyczny z czasów drugiej wojny światowej. Głównym bohaterem jest żołnierz Desmond Doss, który ze względu na przekonania odmawia noszenia broni. Towarzysze są wobec niego nieufni i nie traktują go z szacunkiem, do czasu gdy Desmond wykaże się wielkim heroizmem, ratując rannych żołnierzy na polu walki.

 

18 listopada

Zwierzęta nocy, reż. Tom Ford

Wiele lat po rozstaniu z mężem, Susan otrzymuje od niego w prezencie brutalną powieść – thriller. W czasie lektury książki rzeczywistość zaczyna się jej mieszać z fabułą, a bohaterka zostaje zmuszona do zmierzenia się z mroczną stroną swojej duszy.

 

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, reż. David Yates

Debiut autorki Harry’ego Pottera – J.K. Rowling – w roli scenarzysty filmowego. Akcja dzieje się na początku XX w. w Nowym Jorku, w realiach znanych z książek o młodym czarodzieju. Newt Scamander opracowuje leksykon magicznych zwierząt, gdy sytuacja wymyka się spod kontroli i grozi mu zdemaskowanie w oczach ludzi nie-magicznych.

dfdfdf

kadr ze zwiastuna

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Free apk download Free pdf download