Premiery listopada

Rok powoli ma się już ku końcowi, lecz sezon filmowy dopiero się rozkręca. Zobacz razem z nami, jakie będą najciekawsze premiery listopada.

Premiery listopada

3 listopada

Mother! reż. Darren Aronofsky

Słynny reżyser powraca z nową produkcją. Twórca ZapaśnikaCzarnego łabędzia ostatni film zrobił w 2014 roku i był to raczej kiczowaty Noe: Wybrany przez Boga. Nie wiadomo, czy Aronofsky najnowszym filmem powraca do wysokiej formy. Mather! to horror w gwiazdorskiej obsadzie, występują tam m. in. Javier Bardem (To nie jest kraj dla starych ludzi, Duchy Goi), Jennifer Lawrence (Poradnik pozytywnego myślenia, Igrzyska śmierci), Ed Harris (Piękny umysł, Niepokonani), Michelle Pfeiffer (Człowiek z blizną).

 

Kobieta z lodu, reż. Bohdan Sláma

Czeski film obyczajowy, który recenzowaliśmy już w naszym serwisie. http://srebrny-ekran.pl/baba-z-lodu/

10 listopada

Kryptonim HHhH, reż. Cédric Jimenez

Wojenna koprodukcja belgijsko-francusko-brytyjsko-amerykańska. Opowiada o czasach drugiej wojny światowej i postaci Reinharda Heydricha, niemieckiego oficera wywiadu oraz protektora Czech i Moraw.

17 listopada

Liga sprawiedliwości, reż. Zack Snyder

Kolejna superprodukcja o superbohaterach. Batman i spółka organizują się w celu walki ze złem.

24 listopada

Morderstwo w Orient Expressie, reż. Kenneth Branagh

Słynny aktor i reżyser stanął za kamerą i odtworzył główną postać kryminału Agathy Christie. Po szokującym morderstwie bogatego biznesmena w luksusowym, europejskim pociągu, torującym sobie drogę na zachód przez zimowy krajobraz, prywatny detektyw Hercules Poirot będzie musiał wykorzystać wszystkie sztuczki swojego rzemiosła, żeby znaleźć mordercę wśród eklektycznej grupy pasażerów pociągu, zanim ten znów zaatakuje.

źródło: Imperial Cinepix

premiery listopada

Kenneth Branagh stars in Twentieth Century Fox’s “Murder on the Orient Express.”
materiały dystrybutora

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Free apk download Free pdf download